Firemní výuka angličtiny Brno
 

Firemní výuka angličtiny Brno (a blízké okolí) jsou velmi žádané. Znalost angličtiny patří mezi velmi důležité dovednosti zaměstnanců každé společnosti. Rostoucí znalost angličtiny zvyšuje pracovní potenciál a je značným přínosem pro firmu a tak posiluje její konkurence schopnost na trhu.


Víme, že každá firma má své specifické potřeby. Některé společnosti kladou více důrazu na Business English (obchodní angličtinu), další zase na jiné odvětví ostatní odborné angličtiny a v jiných společnostech je kladen hlavní důraz na „běžnou angličtinu“.

Firemní výuka angličtiny Brno v podání jazykové školy Americká Jazykovka (divize společnosti SM RESEARCH, s.r.o.) se zcela přispůsobí Vašim potřebám!

Firemní výuka angličtiny Brno: zajistíme Vám výukový program vytvořený přesně na míru Vašim potřebám. Sami si určíte zaměření studia, jeho délku a čas, místo konání a počet osob účastnících se programu. Vstupní jazykový audit pro rozdělení zaměstnanců do skupiny je samozřejmostí.


Ceny vždy modelujeme individuálně dle Vašeho zadání. Nechte si nezávazně a zdarma zpracovat kalkulaci. Vyplňte prosím níže uvedený formulář a mi Vám obratem dáme vědět cenu individuální výuky pro Vás! 

 

Reference naleznete zde

 

Prezentaci společnosti naleznete níže 


  Kurzy angličtiny Brno l  Konverzační kurzy Firemní kurzy angličtiny Brno l Individuální výuka angličtiny Brno Intenzivní víkendové kurzy angličtiny Brno l  Příprava na zkoušky l Prázdninové kurzy angličtiny Brno l  Americká angličtina kurzy Business English výuka angličtiny Brno Soukromé kurzy angličtiny Brno Firemní výuka angličtiny Brno Lekce angličtiny Brno Letní kurzy angličtiny Brno  Najděte nás na Google+

 


 

 

Soubory ke stažení


 

 

Objednávkový formulář

Osobní údaje
 
 
 
 
Jméno a příjmení:  
E-mail:  
Mobilní telefon:  
 
Fakturační údaje
IČ:  
DIČ:  
Fakturační adresa    
Ulice a číslo:  
Město:  
PSČ:  
Způsob platby:

 
 
Údaje k objednávce
Adresa trvalého bydliště    
Ulice a číslo:  
Město:  
PSČ:  
Způsob platby:

 
 
Specifika výuky
Typ výuky:

 
Zaměření jazyka:  
Délka lekce:  
Intenzita lekce:  
Preferované dny výuky:

 
Preferovaný čas výuky:  
Zahájení výuky (datum):  
Ukončení výuky:
 
Místo konání:
 
Počet osob ve výuce:  
Další specifikace výuky:  
 
Ostatní
Další přání a požadavky:  
 
Přiložit soubor:  
Jak jste se dozvěděli o naší jazykové škole?
 
 
Souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami pro výuku platnými k dnešnímu dni
 
Odeslat Odeslat  
 
 
Další platební metody
 
Doporučujeme: Pure:katalog - ručně tříděný katalog odkazů Katalog stránek BUJ Firmy obchody a odkazy Newsportal katalog CZIN.eu MPalán.cz Katalog stránek

TOPlist sprehledem.cz DJ PMC
Naše produktové weby: www.teflinczech.com www.jazykovaskola-brno.cz www.jazykovkabrno.cz www.vyukaanglictiny-brno.cz www.kurzyanglictiny-brno.cz www.vikendove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.intenzivni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.prazdninove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.jazykova-skola-brno-kurzy.cz www.vyuka-anglictiny-brno-kurzy.cz www.kurzy-anglictiny-brno-vyuka.cz www.firemni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.individualni-vyuka-anglictiny-brno.cz www.americka-anglictina.cz www.letni-kurzy-anglictiny-brno.cz