Unikátní výhody naší JŠ


 • Vyučují výhradně rodilí mluvčí s pedagogickým nebo jazykovědným vzděláním 
  Kvalitnímu lektorovi je jazyk, který učí absolutně vlastní, je tedy rodilý mluvčí. To však nestačí, kvalitní lektor musí mít schopnost jazyk vysvětlit svým studentům a to i podle toho jaké mají studenti jazykové nadaní nebo podle toho jaká je jejich úroveň. Teprve takový lektor dokáže vlastní jazyk autenticky předatProto naši lektoři nejsou pouze rodilí mluvčí, ale zároveň mají pedagogické nebo jazykovědné vzdělání a další tréning, který absolvují v naší JŠ. Lektory si pečlivě vybíráme.
 • Náhrada zameškaných lekcí (Neplatí pro víkendové kurzy)
  V případě, že účastník kurzu zamešká některou z lekcí, má možnost si lekci nahradit v jiném kurzu. Stačí zavolat, napsat email nebo se domluvit osobně :) Náhradní lekce mohou studenti čerpat v rámci období, pro které mají zakoupené kurzy.
 • V kurzech max. 8 osob, průměrně 5 osob
  Naše kurzy nejsou přednášky! Chceme, abyste ve výuce byli ve frekvenci a často se dostali ke slovu. Aby se nám tohle podařilo, nemůžeme Vás do lekce pustit víc jak 8, průměrně se Vás tak v kurzu sejde 5 :)
 • Veškeré studijní materiály zdarma (skripta, sešit, psací potřeby)
  Ať už využíváte, kteroukoli z našich služeb, vždy Vám poskytneme studijní materiály zdarma. Skripta obdržíte vždy na první lekci kurzu, materiály pro individuální a firemní výuku obvykle na každé lekci. Už si tak nemusíte kupovat drahé učebnice! Pro kurzy platí od července 2016
 • Záznamy z lekcí ve Vašem profilu na našich stránkáchPro účastníky kurzů
  Zameškali jste lekci nebo si chcete oživit, co jste minule probírali? Stačí se přihlásit do svého profilu na našich stránkách a vše lehce dohledáte :)
 • Teplé a studené nápoje po dobu výuky zdarma
  Rádi Vás pohostíme dobrou kávou, čajem nebo jinými nápoji :) Nápoje neposkytujeme jen v případě, že se výuka koná u Vás doma nebo v zaměstnání.
 • Pro studenty firemní a individuální výuky parkování na soukromém parkovišti JŠ zdarma
 • Flexibilní individuální a firemní výuka
  Potřebujete mít každou lekci v jiný den a čas? Stačí říct, my se s tím popereme a termíny Vaší výuky budeme společně plánovat z lekce na lekci :)


Kurzy běžné angličtiny  l  Konverzační kurzy  l  Výuka na míru pro firmy  l  Intenzivní víkendové kurzy  l  Příprava na zkoušky  l  Prázdninové kurzy  l  Výuka na míru pro nepodnikatele


 

 
 
 
Doporučujeme: Pure:katalog - ručně tříděný katalog odkazů Katalog stránek BUJ Firmy obchody a odkazy Newsportal katalog CZIN.eu MPalán.cz Katalog stránek

TOPlist sprehledem.cz DJ PMC
Naše produktové weby: www.teflinczech.com www.jazykovaskola-brno.cz www.jazykovkabrno.cz www.vyukaanglictiny-brno.cz www.kurzyanglictiny-brno.cz www.vikendove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.intenzivni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.prazdninove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.jazykova-skola-brno-kurzy.cz www.vyuka-anglictiny-brno-kurzy.cz www.kurzy-anglictiny-brno-vyuka.cz www.firemni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.individualni-vyuka-anglictiny-brno.cz www.americka-anglictina.cz www.letni-kurzy-anglictiny-brno.cz