Kosmetika Janoušková
kosmetické služby 
 

Nabídka Bonus Programu: Sleva 10% na nový set řas EXTREME LASHES, 5% na permanentní make-up nebo kosmetiku!


 

 

Udělejte si čas třeba před angličtinou a navštivte kosmetiku na stejné adrese, jako je naše jazyková škola! Navíc s úžasnými slevami!
 

Slevy pro specielně pro klienty Americké Jazykovky

10% sleva na nový set řas XTREME LASHES
5% sleva
na permanentní make-up
5% sleva
na kosmetické služby


Kosmetika Janoušková je tradiční kosmetický salón, založený již v roce 1992. Cílem salónu je nabízet širokou paletu služeb a být inovativní! Byl jedním z prvních u nás, který do své nabídky zařadil permanentní make-up. 
Majitelka garantuje maximální kvalitu služeb – všichni zaměstnanci jsou profesionálové, kteří absolvovali čtyřleté studium oboru kosmetička  ukončené maturitou a navíc se neustále zdokonalují na různých školeních a seminářích. Se službami Kosmetiky Janoušková budete ještě krásnější :)!
Doporučujeme se předem objednat na níže uvedených kontaktech (není však podmínkou k získání slevy).

 

Otevírací doba
Pondělí – pátek od 8:00 – 18:00 hodin


Kontakty
Kosmetika Janoušková
Ponávka 2, 602 00  BRNO
Telefon: 545 245 701
Mobil: 724 138 821
            602 571 555
E-mail: Renata.Repkova@KosmetikaJanouskova.cz
Web: www.kosmetikajanouskova.cz


Informace o slevě
Sleva se vztahuje na výše uvedené služby. Nedá se sčítat s dalšími slevami. Lze uplatnit pouze při platbě provozovateli, nelze uplatit při platbě u zprostředkovatele.
 

 

Zpět na ostatní nabídky v kategorii KADEŘNICTVÍ A KOSMETIKA

 


RESTAURACE A KAVÁRNY l  KULTURA, ZÁBAVA A SPORT l RELAX A MASÁŽE  DÁRKY A ZBOŽÍ l OSTATNÍ SLUŽBY


 

 
 
Doporučujeme: Pure:katalog - ručně tříděný katalog odkazů Katalog stránek BUJ Firmy obchody a odkazy Newsportal katalog CZIN.eu MPalán.cz Katalog stránek

TOPlist sprehledem.cz DJ PMC
Naše produktové weby: www.teflinczech.com www.jazykovaskola-brno.cz www.jazykovkabrno.cz www.vyukaanglictiny-brno.cz www.kurzyanglictiny-brno.cz www.vikendove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.intenzivni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.prazdninove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.jazykova-skola-brno-kurzy.cz www.vyuka-anglictiny-brno-kurzy.cz www.kurzy-anglictiny-brno-vyuka.cz www.firemni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.individualni-vyuka-anglictiny-brno.cz www.americka-anglictina.cz www.letni-kurzy-anglictiny-brno.cz