informace o naší společnosti


Americká Jazykovka je od roku 2009 divizí úspěšné společnosti SM RESEARCH, s.r.o., která byla zapsána dne 25. července 1994 (Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 16048).

Našim cílem je poskytování služeb na maximální úrovni se zaměřením na zákazníka. Jakožto lektoři u nás působí výhradně rodilí mluvčí ze spojených států, s pedagogickým vzděláním. Tato skutečnost dává klientům výhodu v osvojení jazyka. Specializujeme se na výuku americké angličtiny. Mezi další služby patří překladatelské a tlumočnické služby.
Nabízíme kurzy angličtiny Brno: kurzy běžné angličtiny, konverzační kurzy, kurzy obchodní angličtiny, kurzy 2x týdně, intenzivní týdenní kurzy a víkendové kurzy. Naše kurzy se dále dělí na kurzy běžné angličtiny a konverzační kurzy (kurzy konverzace). Dále pak nabízíme výuka na míru pro firmy i nepodnikatele.
Velmi rádi Vám také sestavíme výuku na míru pro jednotlivce, dvojce či skupiny. Zde si můžete vybrat ze zaměření na běžnou angličtinu, business english, ostatní odborná angličtina a příprava na zkoušky.
Naše společnost také nabízí překlady, vč. expresních překladů a simultánní tlumočení.
 


 

 

Soubory ke stažení

Benefit Plus Edenred Sodexo Unišek Benefity
 
Doporučujeme: Pure:katalog - ručně tříděný katalog odkazů Katalog stránek BUJ Firmy obchody a odkazy Newsportal katalog CZIN.eu MPalán.cz Katalog stránek

TOPlist DJ PMC
Naše produktové weby: www.teflinczech.com www.jazykovaskola-brno.cz www.jazykovkabrno.cz www.vyukaanglictiny-brno.cz www.kurzyanglictiny-brno.cz www.vikendove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.intenzivni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.prazdninove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.jazykova-skola-brno-kurzy.cz www.vyuka-anglictiny-brno-kurzy.cz www.kurzy-anglictiny-brno-vyuka.cz www.firemni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.individualni-vyuka-anglictiny-brno.cz www.americka-anglictina.cz www.letni-kurzy-anglictiny-brno.cz