Překlady a korektury


Nabízíme překlady z angličtiny do češtiny a z češtiny do angličtiny. Překlady poskytujeme ve vysoké kvalitě s odbornými překladateli ve spolupráci s rodilými mluvčími. Každý dokončený překlad je zkontrolován rodilým mluvčím a díky tomu jsme schopni zaručit maximální kvalitu překladu.

Téma překládaného dokumentu může být libovolné. Nabízíme i odborné překlady, jako např. technické překlady, překlady webových stránek apod. Texty mohou být v libovolném formátu. Text připravíme dle požadavků klienta do tiskové podoby. Na přání zpracujeme konečnou grafickou podobu.

Překlady dělíme dle doby dodání na:

  • Standardní (dodání dle délky dokumentu v rozmezí 7 dnů)
  • S dodáním do 48 hodin
  • S dodáním do druhého dne ráno

Ceny překladů jsou uváděny za 1 normostranu textu, což je 1800 znaků včetně mezer.

Korektura s rodilým mluvčím
U překladů, které Vám dodáváme, je opětovná korektura v podání rodilého mluvčího samozřejmostí. Nicméně na přání Vám zajistíme i korekturu již hotového, přeloženého, textu a to v podání rodilého mluvčího, který text pomůže přizpůsobit jazykovým i kulturním zvyklostem Spojených států anebo eventuelně Velké Británie.

Ceník překladatelských služeb naleznete zde.

 

 


překlady a korektury l tlumočení


 

 
  •  
 
 
Doporučujeme: Pure:katalog - ručně tříděný katalog odkazů Katalog stránek BUJ Firmy obchody a odkazy Newsportal katalog CZIN.eu MPalán.cz Katalog stránek

TOPlist sprehledem.cz DJ PMC
Naše produktové weby: www.teflinczech.com www.jazykovaskola-brno.cz www.jazykovkabrno.cz www.vyukaanglictiny-brno.cz www.kurzyanglictiny-brno.cz www.vikendove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.intenzivni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.prazdninove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.jazykova-skola-brno-kurzy.cz www.vyuka-anglictiny-brno-kurzy.cz www.kurzy-anglictiny-brno-vyuka.cz www.firemni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.individualni-vyuka-anglictiny-brno.cz www.americka-anglictina.cz www.letni-kurzy-anglictiny-brno.cz