Veškeré naše kurzy vyučují výhradně rodilí mluvčí s pedagogickým vzděláním. Kurzy probíhají v učebnách na adrese Ponávka 2. V každém kurzu se zdarma podávají teplé a studené nápoje.
Naše nabídka kurzů (nabídku naleznete v menu) se dělí na:


Kurzy v pracovních dnech
- Pro více informací klikněte zde

Prázdninové kurzy - Pro více informací klikněte zde

Intenzivní víkendové kurzy - Pro více informací klikněte zde


Obecné informace o kurzech:

Občerstvení zdarma!
Na všech našich kurzech dostanete občerstvení zdarma. Budete si tak moci vybrat z teplých a studených nápojů dle libosti!

Jak probíhá výuka?
Výuka je dle Vámi vybraného kurzu vždy zaměřena na uvedený celek (Kurzy běžné angličtiny nebo konverzace) a to ve vámi zvolené úrovni.

Zkušení lektoři, kteří jsou zároveň i rodilými mluvčími!
Stejně i jako u všech našich ostatních nabídek výuky, tak i kurzy pro veřejnost vyučují zkušení lektoři, kteří jsou zároveň i rodilými mluvčími. Díky tomu můžeme zajistit maximální efektivitu výuky. A ani úplní začátečníci se nemusí bát. I pro ně totiž máme připravenou praxí ověřenou metodiku výuky. Administrativní centrum jazykové školy je pochopitelně v českém jazyce.

Je připraven navazující kurs pro absolventy?
Po skončení kurzu je pro účastníky připraven navazující kurs, takže po absolvování jednoho kurzu mohou studenti plynule navázat na vyšší obtížnost.

Kolik je v jazykovém kurzu maximálně účastníků?
Z našich zkušeností vyplynulo, že aby byla zachována maximální efektivita výuky, počet účastníků jazykových kurzů by neměl překročit 8 osob. Jsme jedna z mála jazykových škol, která ctí toto pravidlo a může tak garantovat maximální efektivitu studia.