Další zajímavá nabídka našeho Bonus Programu!

27.03.2012

Spolehlivá advokátní kancelář s tradicí nabízí našim klientům slevu 20% na veškeré služby! 

Advokátní kancelář JUDr. Gabriela Brůžičková se sídlem v Brně zahájila svoji činnost v roce 1993 a po dobu svého trvání poskytuje právní a advokátní pomoc v oblasti občanského práva, rodinného práva, obchodního práva a trestního práva.
Advokátní kancelář nabízí své služby v zastupování klientů před soudy, před správními orgány, v sepisování smluv z oblasti práva rodinného, trestního, pracovního, obchodního a občanského.
Právní služby naší advokátní kanceláří jsou poskytovány firmám při jejich podnikatelské činnosti, tak i občanům.
Advokátní kancelář spolupracuje s notářskou kanceláří, daňovou a auditorskou kanceláří, právní služby jsou poskytování klientovi individuálně s kompletní nabídkou vyřešení jeho problému.


Více informací zde....


zpět

 

Fotogalerie

Advokat1
 
 
 

Další články

Benefit Plus Edenred Sodexo Unišek Benefity
 
Doporučujeme: Pure:katalog - ručně tříděný katalog odkazů Katalog stránek BUJ Firmy obchody a odkazy Newsportal katalog CZIN.eu MPalán.cz Katalog stránek

TOPlist DJ PMC
Naše produktové weby: www.teflinczech.com www.jazykovaskola-brno.cz www.jazykovkabrno.cz www.vyukaanglictiny-brno.cz www.kurzyanglictiny-brno.cz www.vikendove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.intenzivni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.prazdninove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.jazykova-skola-brno-kurzy.cz www.vyuka-anglictiny-brno-kurzy.cz www.kurzy-anglictiny-brno-vyuka.cz www.firemni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.individualni-vyuka-anglictiny-brno.cz www.americka-anglictina.cz www.letni-kurzy-anglictiny-brno.cz