KLADNÉ HODNOCENÍ naších klientů


      Hodnocení našich zákazníků na Facebooku můžete nalézt ZDE
     Hodnocení našich zákazníků na Google můžete nalézt ZDE

 

 

 reference

Máme bohaté zkušenosti s výukou v nadnárodních podnicích, ale i menších lokálních firmách. Výběr z naších referencí můžete nalézt ZDE

  VŽDY kvalifikovaní RODILÍ MLUVČÍ

Kvalitnímu lektorovi je jazyk, který učí absolutně vlastní, je tedy rodilý mluvčí. To však nestačí, kvalitní lektor musí mít schopnost jazyk vysvětlit svým studentům a to i podle toho jaké mají studenti jazykové nadání nebo podle toho jaká je jejich úroveň. Teprve takový lektor dokáže vlastní jazyk autenticky předat. Proto naši lektoři nejsou pouze rodilí mluvčí, ale zároveň mají pedagogické nebo jazykovědné vzdělání a další trénink, který absolvují v naší JŠ. Lektory si pečlivě vybíráme.


 


 zkušební lekce ZDARMA

Ať už zvažujete registraci do naších kurzu anebo objednávku individuálních nebo firemních lekcí, vždy Vám rádi nabídneme zkušební lekci zdarma. Termín lekci si můžete domluvit ZDE 

 NÁHRADA zameškaných lekcí

V případě, že účastník kurzu zamešká některou z lekcí, má možnost si lekci nahradit v jiném kurzu. Stačí zavolat, napsat email nebo se domluvit osobně :) Náhradní lekce mohou studenti čerpat v rámci období, pro které mají zakoupené kurzy. Neplatí pro týdenní intenzivní a víkendové kurzy.


 


 Ø 4 OSOBY v kurzu

Naše kurzy nejsou přednášky! Chceme, abyste ve výuce byli ve frekvenci a často se dostali ke slovu. Aby se nám tohle podařilo, nemůžeme Vás do lekce pustit víc jak 6, průměrně se Vás tak v kurzu sejdou 4 :)

  učební materiály ZDARMA

Ať už využíváte kteroukoli z našich služeb, vždy Vám poskytneme studijní materiály zdarma. Skripta obdržíte vždy na první lekci kurzu, materiály pro individuální a firemní výuku obvykle na každé lekci. Už si tak nemusíte kupovat drahé učebnice!

  nápoje ZDARMA

Rádi Vás pohostíme dobrou kávou, čajem nebo jinými nápoji :) Nápoje neposkytujeme jen v případě, že se výuka koná u Vás doma nebo v zaměstnání.


 

 

 parkování ZDARMA

Pro studenty firemní a individuální výuky parkování na soukromém parkovišti JŠ zdarma.

  FLEXIBILNÍ individuální a firemní výuka

Potřebujete mít každou lekci v jiný den a čas? Stačí říct, my se s tím popereme a termíny Vaší výuky budeme společně plánovat z lekce na lekci :)

  ZÁZNAMY lekcí na našich stránkách
Záznamy z lekcí ve Vašem profilu na našich stránkáchZáznamy z lekcí ve Vašem profilu na našich stránkách

Zameškali jste lekci nebo si chcete oživit, co jste minule probírali? Stačí se přihlásit do svého profilu na našich stránkách a vše lehce dohledáte :) Platí pro účastníky kurzů.

 

  

 
Benefit Plus Edenred Sodexo Unišek Benefity
 
Doporučujeme: Pure:katalog - ručně tříděný katalog odkazů Katalog stránek BUJ Firmy obchody a odkazy Newsportal katalog CZIN.eu MPalán.cz Katalog stránek

TOPlist DJ PMC
Naše produktové weby: www.teflinczech.com www.jazykovaskola-brno.cz www.jazykovkabrno.cz www.vyukaanglictiny-brno.cz www.kurzyanglictiny-brno.cz www.vikendove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.intenzivni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.prazdninove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.jazykova-skola-brno-kurzy.cz www.vyuka-anglictiny-brno-kurzy.cz www.kurzy-anglictiny-brno-vyuka.cz www.firemni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.individualni-vyuka-anglictiny-brno.cz www.americka-anglictina.cz www.letni-kurzy-anglictiny-brno.cz