Americká angličtina? To je přece Americká Jazykovka!
 

 

Naše jazyková škola je jedinou jazykovou školou v ČR, která se specializuje výhradně na výuku americké angličtiny!


Možná si říkáte: „Proč se učit americkou angličtinu?“. Odpověď je velmi jednoduchá: „Svět totiž patří americké angličtině“.

  • Americká angličtina je nejpoužívanějším jazykem v oblasti filmu, hudby a zábavy.
  • Podstatná část Business English je tvořena právě americkou angličtinou.
  • Většina světa se učí americkou angličtinu a tak není náhodou, že i v našich končinách spíše narazíte na turistu, který mluví americkou angličtinou, nikoli britskou. Navíc i Američanů k nám jezdí více než Britů!
  • Americká angličtina je odproštěna od přespříliš složité gramatiky, tudíž je uživatelsky příjemnější a snázeji osvojitelná.

 

Americká angličtina - dejte jí americké angličtině a:

  • Lépe porozumíte filmům a hudbě
  • Lépe se dorozumíte v obchodním světě
  • Lépe se dorozumíte s cizinci, kteří navštěvují naší vlast
  • Lépe se domluvíte kdekoliv na světě
  • Angličtinu se naučíte rychleji, protože nebude ztrácet čas s přespříliš složitou gramatikou.

 

Takže, pokud se chcete opravdu domluvit a porozumět angličtině, volba je jasná: americká angličtina!

Pro ty z Vás, kteří by se rádi pokusili o složení některé z certifikovaných zkoušek, máme dobrou zprávu, naprostá většina z nich je akceptovaná v americké angličtině!

 

Americká angličtina - začněte ještě dnes a hned budete o krok blíž znalosti angličtiny! To je Americká Jazykovka!


Tip: Nejste z Brna a rádi byste využili našich služeb? Navštivte náš jednorázový intenzivní víkendový kurz anebo si objednejte individuální lekce 1x týdně!


Kurzy angličtiny Brno l  Konverzační kurzy Firemní kurzy angličtiny Brno l Individuální výuka angličtiny Brno Intenzivní víkendové kurzy angličtiny Brno l  Příprava na zkoušky l Prázdninové kurzy angličtiny Brno l  Americká angličtina kurzy Business English výuka angličtiny Brno Soukromé kurzy angličtiny Brno Firemní výuka angličtiny Brno Lekce angličtiny Brno Letní kurzy angličtiny Brno  Najděte nás na Google+


Výuka angličtiny Brno - další informace:

Produktové weby:


 

 
 
 
Doporučujeme: Pure:katalog - ručně tříděný katalog odkazů Katalog stránek BUJ Firmy obchody a odkazy Newsportal katalog CZIN.eu MPalán.cz Katalog stránek

TOPlist sprehledem.cz DJ PMC
Naše produktové weby: www.teflinczech.com www.jazykovaskola-brno.cz www.jazykovkabrno.cz www.vyukaanglictiny-brno.cz www.kurzyanglictiny-brno.cz www.vikendove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.intenzivni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.prazdninove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.jazykova-skola-brno-kurzy.cz www.vyuka-anglictiny-brno-kurzy.cz www.kurzy-anglictiny-brno-vyuka.cz www.firemni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.individualni-vyuka-anglictiny-brno.cz www.americka-anglictina.cz www.letni-kurzy-anglictiny-brno.cz