Informace o kurzech

 

PET Mírně Pokročilí

Kurzy běžné angličtiny a intenzivní víkendové kurzy v úrovni Mírně pokročilých (Lower Intermediate) ve všech semestrech (A2, B1) slouží jako příprava pro zkoušky PET (Preliminary English Test). V kurzech běžné AJ jsou jako pilotní knihy užívané učebnice American English File Multipack 2A a 2B (podle semestru kurzu), ve víkendových kurzech jsou používáni speciální skripta (zahrnuty v ceně kurzu). V kurzech se dále pracuje s materiály z knihy PET Result (zahrnuty v ceně kurzu).

FCE Pokročilí

Kurzy běžné angličtiny a intenzivní víkendové kurzy v úrovni Pokročilých (Intermediate) ve všech semestrech (A1, B2) slouží jako příprava pro zkoušky FCE (First Certificate in English). V kurzech běžné AJ jsou jako pilotní knihy užívané učebnice American English File Multipack 3A a 3B (podle semestru kurzu), ve víkendových kurzech jsou používáni speciální skripta (zahrnuty v ceně kurzu). V kurzech se dále pracuje s materiály z knihy FCE Result (zahrnuty v ceně kurzu).

CAE Více pokročilí

Kurzy běžné angličtiny a intenzivní víkendové kurzy v úrovni Více pokročilých (Upper Intermediate) ve všech semestrech (B2) slouží jako příprava pro zkoušky CAE (Certificate in Advanced English). V kurzech běžné AJ jsou jako pilotní knihy užívané učebnice American English File Multipack 4A a 4B (podle semestru kurzu), ve víkendových kurzech jsou používáni speciální skripta (zahrnuty v ceně kurzu). V kurzech se dále pracuje s materiály z knihy CAE Result (zahrnuty v ceně kurzu).


 

 
Benefit Plus Edenred Sodexo Unišek Benefity
 
Doporučujeme: Pure:katalog - ručně tříděný katalog odkazů Katalog stránek BUJ Firmy obchody a odkazy Newsportal katalog CZIN.eu MPalán.cz Katalog stránek

TOPlist DJ PMC
Naše produktové weby: www.teflinczech.com www.jazykovaskola-brno.cz www.jazykovkabrno.cz www.vyukaanglictiny-brno.cz www.kurzyanglictiny-brno.cz www.vikendove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.intenzivni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.prazdninove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.jazykova-skola-brno-kurzy.cz www.vyuka-anglictiny-brno-kurzy.cz www.kurzy-anglictiny-brno-vyuka.cz www.firemni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.individualni-vyuka-anglictiny-brno.cz www.americka-anglictina.cz www.letni-kurzy-anglictiny-brno.cz