Příprava na zkoušky


Nabízíme Vám možnost zacílit výuku na získání mezinárodně uznávaných certifikátů jako FCE a CAE, jejichž získání jistě pozitivně ovlivní Vaší budoucí kariéru. Také Vám nabízíme přípravu na běžné středoškolské či vysokoškolské zkoušky.


FCE - (First Certificate in English)


Odpovídá úrovni "Upper-Intermediate" a patří mezi nejrozšířenější jazykové zkoušky u nás. Lze zvolit formu jak individuální, tak skupinovou
CAE (Certificate in Advanced English)


Odpovídá náročností " Advanced " a patří mezi nejrozšířenější jazykové zkoušky u nás. U tohoto typu zkoušky se předpokládá, že studen již překonal úroveň „Uppper-Intermediate“. U této úrovně však doporučujeme zvolit formu přípravy individuální.
CPE (Certificate of Proficiency in English)


Nejdéle existující a nejnáročnější jazyková zkouška vůbec. Její absolvování znamená vysokou úroveň znalostí studenta a je dokladem o vysokém stupni znalosti angličtiny. Je to mezinárodně uznávaná jazyková zkouška. U této úrovně rovněž doporučujeme zvolit formu Výuky individuální.
Státní jazyková zkouška základní


Základní stupeň státní jazykové zkoušky (vhodná individuální i skupinová forma výuky).
Státní jazyková zkouška všeobecnou


Vyšší stupeň státní jazykové zkoušky (doporučujeme individuální formu výuky).
IELTS (International English Language Testing System)


Je to zkouška pro všechny, kteří se chystají za prací či studiem do nějaké z anglicky mluvících zemí. Tato zkouška má za úkol zjistit, zda jste schopni bez problému komunikovat, školit se anebo studovat v AJ. V případě, že by jste měli zájem o tento kurz, tak musíte být minimálně na úrovni Upper-Intermediate. Zde doporučujeme individuální formu výuky.


A pokud byste rádi přípravu na jiné zkoušky, než které jsou zde uvedeny, tak nemusíte zoufat. Po získání informací o poptávané přípravě na zkoušku připravíme podrobný plán výuky na míru, po jehož absolvování každý student zaručeně uspěje. 

Ceny vždy modelujeme individuálně dle Vašeho zadání. Nechte si nezávazně a zdarma zpracovat kalkulaci. Vyplňte prosím níže uvedený formulář a mi Vám obratem dáme vědět cenu individuální výuky pro Vás! 


 
 

 

 

 

Objednávkový formulář

Osobní údaje
 
 
 

 
Jméno a příjmení:  
E-mail:  
Mobilní telefon:  
 
Fakturační údaje
IČ:  
DIČ:  
Fakturační adresa    
Ulice a číslo:  
Město:  
PSČ:  
Způsob platby:

 
 
Údaje k objednávce
Adresa trvalého bydliště    
Ulice a číslo:  
Město:  
PSČ:  
Způsob platby:

 
 
Specifika výuky
Typ výuky:

 
Zaměření jazyka:  
Délka lekce:  
Intenzita lekce:  
Preferované dny výuky:

 
Preferovaný čas výuky:  
Zahájení výuky (datum):  
Ukončení výuky:
 
Místo konání:
 
Počet osob ve výuce:  
Další specifikace výuky:  
 
Ostatní
Další přání a požadavky:  
 
Přiložit soubor:  
Jak jste se dozvěděli o naší jazykové škole?
 
 
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a se zásadami ochrany osobních údajů
Souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami pro výuku platnými k dnešnímu dni
 
Odeslat Odeslat  
 
  •  
 
 
Doporučujeme: Pure:katalog - ručně tříděný katalog odkazů Katalog stránek BUJ Firmy obchody a odkazy Newsportal katalog CZIN.eu MPalán.cz Katalog stránek

TOPlist sprehledem.cz DJ PMC
Naše produktové weby: www.teflinczech.com www.jazykovaskola-brno.cz www.jazykovkabrno.cz www.vyukaanglictiny-brno.cz www.kurzyanglictiny-brno.cz www.vikendove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.intenzivni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.prazdninove-kurzy-anglictiny-brno.cz www.jazykova-skola-brno-kurzy.cz www.vyuka-anglictiny-brno-kurzy.cz www.kurzy-anglictiny-brno-vyuka.cz www.firemni-kurzy-anglictiny-brno.cz www.individualni-vyuka-anglictiny-brno.cz www.americka-anglictina.cz www.letni-kurzy-anglictiny-brno.cz